ZNAM TWOJE PODRÓŻNICZE HISTORIE Z FACEBOOKA I YOUTUBE. PO CO MAM KUPOWAĆ KSIAŻKĘ?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim wielu historii opisanych w książce – szczególnie tych najbardziej osobistych – nie opowiadałem do tej pory publicznie, a jeśli to robiłem, to zazwyczaj fragmentarycznie. Po drugie będąc w podróży, piszę głównie na kolanie, najczęściej w namiocie. Cierpią na tym styl, forma, a nierzadko i pointa. Na trzecim roku studiów dziennikarskich zainteresował mnie reportaż. To gatunek, który wymaga dokładnego przemyślenia tematu i jego wielowątkowej analizy, a na to potrzeba czasu. I właśnie tym jest Empiria – zbiorem reportaży. Pisałem go przez rok. Na jeden rozdział przypadał średnio tydzień pracy. Na jeden post na Facebooku – dwie godziny. Empiria opowiada zatem sporo niewspomnianych dotąd przeze mnie historii i tworzy spójną, zbudowaną na dojrzalszej narracji całość. Mówiąc krótko, ma niewiele wspólnego z moimi dotychczasowymi działaniami w internecie. 

CZY ZANIM KUPIĘ KSIĄŻKĘ, MOGĘ POSŁUCHAĆ LUB PRZECZYTAĆ JEJ FRAGMENTY?

Jasne, nie kupuj kota w worku. Posłuchać fragmentów możesz TUTAJ, a przeczytać TUTAJ.

GDZIE MOGĘ KUPIĆ KSIĄŻKĘ?

Empirię możesz zamówić tylko za pośrednictwem tej strony, klikając TUTAJ. Od początku powstawania książki zamierzałem wydać ją jako self-publisher, tzn. bez udziału i pomocy jakiegokolwiek wydawnictwa, więc nie można jej kupić w księgarniach.

JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA ZAMÓWIENIE?

Po złożeniu zamówienia zobaczysz numer konta do zapłaty kwoty całkowitej za książkę i przesyłkę. Zapłać klasycznym przelewem bankowym, w tytule koniecznie wpisując numer swojego zamówienia. Nie korzystam z bramek płatności typu PayU czy Przelewy24, ponieważ opłacalne jest to tylko przy prowadzeniu większych sklepów internetowych.

JAK WYSYŁASZ KSIĄŻKĘ?

Książkę wysyłam tylko i wyłącznie za pośrednictwem Paczkomatów InPost.

CZY MOGĘ ODEBRAĆ KSIĄŻKĘ OSOBIŚCIE?

Kiedy jestem we Wrocławiu – tak. Na ten moment, tj. od listopada 2021 nie ma takiej możliwości.

KIEDY DOJDZIE MOJA PRZESYŁKA?

Z doświadczenia wiem, że InPost działa sprawnie, więc możesz się jej spodziewać w ciągu dnia lub dwóch od dnia jej wysłania. 

CZY WYSYŁASZ KSIĄŻKI ZA GRANICĘ?

Nie, ale zawsze możesz zamówić książkę na adres rodziny lub znajomych, który dorzucą Ci książkę do własnej paczki lub przekażą przy najbliższej okazji.

CZY MOGĘ KUPIĆ EMPIRIĘ W FORMIE E-BOOKA?

Nie.

WYSTAWIASZ FAKTURY?

Niestety nie mam takiej możliwości.

NIE ZNALAZŁEM ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE. JAK MOGĘ JE ZADAĆ?

Napisz maila na adres gdziejestczermak@gmail.com lub skontaktuj się na Facebooku.